Pielęgnacja Podłóg

Szereg produktów niezbędnych, atrakcyjnych cenowo oraz jakościowo, do konserwacji, utrzymania i odświeżenia wyglądu podłóg w mieszkaniach i domach. Są to produkty znanych marek. Takich jak LOBA, BONA, BLANCHON.

Pielęgnacja Podłóg Jest 49 produktów.

Podkategorie

 • Bieżąca pielęgnacja

  Bieżąca pielęgnacja podłogi skupia się na kilku aspektach i parametrach. Do najważniejszych czynników określających dobór produktu i częstotliwość jego użytkowania, neleży zaliczyć rodzaj wykończenia podłogi (olejowana/woskowana czy lakierowana), częstotliwość użytkownia oraz w przypadku podłogi lakierowanej – zastosowany lakier (połysk, półmat, czy też mat).

 • Konserwacja okresowa

  Konserwacja okresowa podłogi skupia się na kilku aspektach i parametrach. Do najważniejszych czynników określających dobór produktu i częstotliwość jego użytkowania, neleży zaliczyć rodzaj wykończenia podłogi (olejowana/woskowana czy lakierowana), częstotliwość użytkownia oraz w przypadku podłogi lakierowanej – zastosowany lakier (połysk, półmat, czy też mat).

 • Gruntowne czyszczenie

  Gruntowne czyszczenie podłogi i środki przeznaczone do tego typu czynności pozwalają na usunięcie wcześniejszych warstw pielęgnacyjnych i bardzo uciążliwych zabrudzeń w celu zakonserwowania i odświeżenia wyglądu parkietu albo podłogi drewnianej nową warstwą pielęgnacyjną. Mówiąc w skrócie: produkty przeznaczone do gruntownego czyszczenia przygotowują podłogę pod nałożenie środków pielęgnacyjnych.

 • Produkty specjalne

  Do produktów specjalnych w naszej ofercie zaliczymy środki do innych niż konserwacja i pielęgnacja podłogi czynności – są to np. środki do mebli ogrodowych, do laminatów, do płytek itp.

 • Akcesoria

  Akcesoria w pielęgnacji podłóg to wszelekie przyrządy pomocne i przeznaczone nakładania warstw środków pielegnacji.

 • Zestawy

  Zestawy środków pielęgnacyjnych dopasowane dla Naszych podłóg.

na stronę
Pokazuje 1 - 1 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 1 z 49 elementów