O nas

Początek naszej działalności datujemy na 2008 r. Od tego czasu firma Fach-Stol konsekwentnie budowała standard oferowanych usług i pozycję na lokalnym rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe, wysokiej jakości produkty.

W 2010 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, uruchomiliśmy pierwsze aukcje internetowe zdobywając kolejne doświadczenia i rozszerzając obszar działania.

W konsekwencji rozwoju firmy, mając na celu większą wygodę dla Klientów, bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług, uruchomiliśmy sklep internetowy „e-deska”. Oferując towar tożsamy z charakterem naszej działalności. I tak; znaleźć tu Państwo mogą produkty, które od początku znajdowały się w naszej ofercie (m. in. środki do pielęgnacji podłóg, parkiety, deski tarasowe, kleje, grunty, lakiery), a także pojawiają się te, które m.in. z przyczyn technicznych nie mogliśmy wystawiać na naszych aukcjach.

Sklep „e-deska” jest autorskim oprogramowaniem wykonanym dla naszej firmy, przez sztab wysoko wykwalifikowanych programistów, dla optymalizacji efektywności i bezpieczeństwa zakupów dokonywanych przez Państwo i jako, że zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą priorytetową – dokładamy wszelkich starań, aby proces zamówienia i wysyłka były realizowane błyskawicznie oraz z zachowaniem najwyższych standardów.

Wierzymy również, że zaangażowanie naszych fachowców, którzy chętnie odpowiedzą na państwa pytania, sprawią, że zakupy w sklepie „e-deska” staną się dla Państwa czystą przyjemnością. Dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań proszę zwrócić się do nas na adres biuro@e-deska.pl lub telefonicznie pod numer: 62 722 00 47

Zapraszamy!
Zespół sklepu „e-deska”