LOBA WS 2K DUO połysk 5l Zobacz większe

LOBA WS 2K DUO (połysk) 5L

Loba

Nowy produkt

Wodorozcieńczalny lakier dwuskładnikowy LOBA - połysk

Więcej szczegółów

439,02 zł

Więcej informacji

O produkcie:
LOBADUR® WS 2K Duo , to dwuskładnikowy lakier wysokiej jakości. Wodorozcieńczalny, na bazie poliuretanu o bardzo dużej trwałości i wysokiej elastyczności. Świetny stosunek ceny do wydajności oraz możliwości wszechstronnego zastosowania. LOBADUR® WS 2K Duo, zalecany jest do stosowania na parkiet i podłogi drewniane od normalnej do największej obciążalności.

Wskazówki:
Lakier jest gotowy do użycia i nie wolno go rozcieńczać!. Składnik A dobrze wstrząsnąć, dodać utwardzacz w proporcjach 10:1 i kilkunastokrotnie wstrząsamy mieszając sobą oba składniki. Nie wylewać lakieru bezpośrednio na podłogę - stosować wiaderko. Po zmieszaniu składników – czas pracy do 2 godzin.

Zalecenia dotyczące stosowania:
Przygotować podłoże i zagruntować lakierem podkładowym LOBADUR® PrimaSeal lub LOBADUR® WS EasyPrime Pozostawić do wyschnięcia LOBADUR® WS 2K Duo mat nanieść wałkiem. Zmatowić powierzchnię i nanieść wałkiem kolejną warstwę LOBADUR® WS 2K Duo.

Czas schnięcia:
Nakładanie kolejnej warstwy najwcześniej po 4-6 godz., ostrożne chodzenie po 4-6 godz., lekka obciążalność po 24 godz.,pełna obciążalność po 5 dniach.

Matowienie:
W ciągu 24 godzin można nakładać drugą warstwę lakieru bez matowienia, po tym czasie – tylko z matowieniem. Matowienie lakieru przed aplikacją ostatniej warstwy daje efekt równomiernej, gładkiej powierzchni.

Zużycie materiału:
Na jedną warstwę 100 - 120 g/m² czyli 8 - 10 m² z 1 litra.

Opakowanie:
5 Litrów

Opinie

Napisz opinię

LOBA WS 2K DUO (połysk) 5L

LOBA WS 2K DUO (połysk) 5L

Wodorozcieńczalny lakier dwuskładnikowy LOBA - połysk

Produkty powiązane

Pliki do pobrania