BLANCHON Cleaner Lisabril 1L

Blanchon

Nowy produkt

Środek do podłóg, do regularnej pielęgnacji i usuwania zabrudzeń z polakierowanych powierzchni.

Więcej szczegółów

35,77 zł

Więcej informacji

Dane techniczne:
Lisabril Cleaner stanowi doskonałe uzupełnienie środków do metalizacji polakierowanych parkietów. Łatwy w użyciu (nawet bez specjalnego wyposażenia), czyści, odświeża i zabezpiecza polakierowane powierzchnie wystawione na wzmożony ruch. Zapewnia również bardzo dobre zabezpieczenie parkietów polakierowanych fabrycznie.
LISABRIL jest silnym detergentem z zawartością emulsji wosku polietylenowego. Taka kombinacja umożliwia równoczesne czyszczenie podłóg i uzyskiwanie ładnego wykończenia (na parkietach lakierowanych, podłogach plastikowych i twardych: marmurze, glazurze, płytkach ceramicznych…). LISABRIL jest białym płynem o delikatnym zapachu.

Przygotowanie powierzchni:
Parkiety- LISABRIL stosuje się wyłącznie do polakierowanych parkietów zakonserwowanych poprzez metalizację.
Podłogi z tworzyw sztucznych- Najlepsze wyniki uzyskuje się po uprzednim zastosowaniu metalizacji.
Parkiety - Stosowanie bezpośrednio na powierzchnię poprzez przetarcie na mokro. Optymalny efekt uzyskuje się przy użyciu monoszlifierki.

Sposób użycia:
LISABRIL jest środkiem silnie skoncentrowanym o wysokiej aktywności działania i wymaga rozcieńczenia w proporcjach: 50 do 100 ml na 10 litrów wody. Przekraczanie stężenia nie poprawia uzyskanego efektu.
Parkiety - Czyścić podłogę na mokro* za pomocą szmatki, miotły-gąbki, mopa lub wilgotnej gazy na szczotce. Ta ostatnia metoda zapewnia bardzo wysoką wydajność. Powierzchnia może ewentualnie później zostać wypolerowana białym lub beżowym padem.
*Powierzchnia drewniana nigdy nie powinna być zalewana wodą, należy przecierać ją na mokro, dobrze odciśniętymi i nigdy nie ociekającymi narzędziami.
Podłogi plastikowe lub twarde - Nakładać rozcieńczony produkt za pomocą szczotki lub szmatki, bez spłukiwania. Dla uzyskania ładnego połysku wypolerować wyschniętą lub wilgotną powierzchnię monoszlifierką wyposażoną w beżowy lub biały pad. Pełną skuteczność zabezpieczenia uzyskuje się po naniesieniu 4-5 warstw.

Czyszczenie narzędzi
Zaraz po użyciu przemyć dokładnie wodą. Dobrze zamknąć opakowanie po zakończeniu pracy. Nie wylewać do kanalizacji.

Dozowanie:
50 do 100 ml na 10L wody.

Pielęgnacja i renowacja:
Renowację powierzchni pokrytej środkiem LISABRIL przeprowadza się przez nałożenie świeżej warstwy. Odkurzać regularnie przy użyciu odkurzacza, miotły albo wełnianej szmatki. Od czasu do czasu, przetrzeć na mokro, dobrze odciśniętymi i nigdy nie ociekającymi narzędziami. Sporadyczne przetarcie powierzchni szmatką nawilżoną środkiem METALIZATOR BLANCHON pozwoli uzyskać piękny wygląd.
N.B.: w przypadku zastosowania metody natryskowej można również rozpylać LISABRIL rozcieńczony o ok. 20% wodą i rozprowadzać go monoszlifierką wyposażoną w czerwony pad. Przyjemny zapach. Środek do czyszczenia o charakterze obojętnym Do parkietów i podłóg drewnianych a także z tworzyw sztucznych (płytek i wykładzin PCV, linoleum, paneli, laminatów).

Opakowanie:
1 LITR

Opinie

Napisz opinię

BLANCHON Cleaner Lisabril 1L

BLANCHON Cleaner Lisabril 1L

Środek do podłóg, do regularnej pielęgnacji i usuwania zabrudzeń z polakierowanych powierzchni.

Produkty powiązane

Pliki do pobrania